$8.86
$11.17
Compare Price
You save
$2.31
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 75934
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 75934 Vegetable Peeler Soft Rubber Handle
Item:
#1895244
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 75934 |
| Manufacturer Part # | 75934 |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 10.25" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 75934 Vegetable Peeler Soft Rubber Handle
$8.86
$11.17
You save
$2.31
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 75934 Vegetable Peeler Soft Rubber Handle