$7.21/{}
$9.08
Compare Price
You save
$1.87
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 75936
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 75936 Ss Tomato Corer
Item:
#1895246
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 75936 |
| Manufacturer Part # | 75936 |
| Height | 1" |
| Width | 0.88" |
| Depth | 4.38" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 75936 Ss Tomato Corer
$7.21/{}
$9.08
You save
$1.87
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 75936 Ss Tomato Corer