$6.09
$12.02
Compare Price
You save
$5.93
(49%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 75939
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 75939 Scoop Holder 7in X 8in
Item:
#1895247
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 75939 |
| Manufacturer Part # | 75939 |
| Height | 8.75" |
| Width | 4.13" |
| Depth | 7.13" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 75939 Scoop Holder 7in X 8in
$6.09
$12.02
You save
$5.93
(49%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 75939 Scoop Holder 7in X 8in