$5.20
$8.57
Compare Price
You save
$3.37
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 75940
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 75940 24 In Pastry Bag
Item:
#1895248
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 75940 |
| Manufacturer Part # | 75940 |
| Height | 0.06" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 23.5" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 75940 24 In Pastry Bag
$5.20
$8.57
You save
$3.37
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 75940 24 In Pastry Bag