$100.52
$151.00
Compare Price
You save
$50.48
(33%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 75975
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 75975 Cheese Knife Dbl Hdl 14
Item:
#1895048
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 75975 |
| Manufacturer Part # | 75975 |
| Height | 5.94" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 12.25" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 75975 Cheese Knife Dbl Hdl 14
$100.52
$151.00
You save
$50.48
(33%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 75975 Cheese Knife Dbl Hdl 14