Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 761124
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 761124 Cartridge (st1)
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 761124 |
| Manufacturer Part # | 761124 |
| Height | 2.75" |
| Width | 3" |
| Depth | 20.5" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 761124 System Iv Steam Tech Water Treatment, St 1 Red Cartridge 18" X 2-1/2" Has 3/8" Mpt X 7/16", Male Flare 90 Degree Adapters On Both Ends.
