$12.86/Roll
$13.59
Compare Price
You save
$0.73
(5%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 76135
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 76135 Day Dot 1/4in Solid Yl Tuesday Round 1000/roll
Item:
#1895058
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 76135 |
| Manufacturer Part # | 76135 |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 76135 Day Dot 1/4in Solid Yl Tuesday Round 1000/roll
$12.86/Roll
$13.59
You save
$0.73
(5%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 76135 Day Dot 1/4in Solid Yl Tuesday Round 1000/roll