$35.89
$45.26
Compare Price
You save
$9.37
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 76142
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 76142 1oz Pump Nozzle 9in Dip Tube
Item:
#1895273
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 76142 |
| Manufacturer Part # | 76142 |
| Height | 2" |
| Width | 13" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
AllPoints 76142 1oz Pump Nozzle 9in Dip Tube
$35.89
$45.26
You save
$9.37
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 76142 1oz Pump Nozzle 9in Dip Tube