KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 76610
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 76610 Veg Slicer Spiral* Discontinued
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 76610 |
| Manufacturer Part # | 76610 |
| Height | 9" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 10" |
| Weight | 2.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 76610 Plastic Spiral Vegetable Slicer, Cuts Vegetables And Fruits Into Curly Ribbon-like Slices., Comes With (3) Sets Of Blades, -1/8" Spacing, -1/4" Spacing, -straight Blade For Ribbon Cuts, 5 3/8"w X 11 7/8"l X 8 1/4"h., 1 Year Limited Warranty Against Defects In Material And/or, Workmanship
