$8.57/{}
$14.80
Compare Price
You save
$6.23
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 76685
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 76685 Dessert Spoon Windsor
Item:
#1895481
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 76685 |
| Manufacturer Part # | 76685 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 1.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 76685 Dessert Spoon Windsor
$8.57/{}
$14.80
You save
$6.23
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 76685 Dessert Spoon Windsor