$24.68/{}
$39.75
Compare Price
You save
$15.07
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 76701
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 76701 Ss Primrose Diner Fork
Item:
#1895482
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 76701 |
| Manufacturer Part # | 76701 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 3.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 76701 Ss Primrose Diner Fork
$24.68/{}
$39.75
You save
$15.07
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 76701 Ss Primrose Diner Fork