$290.26
$366.00
Compare Price
You save
$75.74
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 76706
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 76706 Black Utility Cart 3 Tier
Item:
#1895505
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 76706 |
| Manufacturer Part # | 76706 |
| Height | 9.45" |
| Width | 21.65" |
| Depth | 35.83" |
| Weight | 27.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 76706 Black Utility Cart 3 Tier
$290.26
$366.00
You save
$75.74
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 76706 Black Utility Cart 3 Tier