$79.78
$130.40
Compare Price
You save
$50.62
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 76722
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 76722 Seafood Tray 12" Dia Double Wall Hammered
Item:
#1895513
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 76722 |
| Manufacturer Part # | 76722 |
| Height | 2.2" |
| Width | 11.85" |
| Depth | 11.9" |
| Weight | 1.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 76722 Seafood Tray 12" Dia Double Wall Hammered
$79.78
$130.40
You save
$50.62
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 76722 Seafood Tray 12" Dia Double Wall Hammered