$18.35
$30.00
Compare Price
You save
$11.65
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 76749
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 76749 Sugar Packet Hldr Ss Satin Gold 3 1/4"w
Item:
#1895528
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 76749 |
| Manufacturer Part # | 76749 |
| Height | 1.8" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 3.35" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 76749 Sugar Packet Hldr Ss Satin Gold 3 1/4"w
$18.35
$30.00
You save
$11.65
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 76749 Sugar Packet Hldr Ss Satin Gold 3 1/4"w