$25.70
$42.00
Compare Price
You save
$16.30
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 76772
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 76772 Basket Nestable Rect Black 15" L X 6" W
Item:
#1895608
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 76772 |
| Manufacturer Part # | 76772 |
| Height | 3" |
| Width | 6" |
| Depth | 15" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 76772 Basket Nestable Rect Black 15" L X 6" W
$25.70
$42.00
You save
$16.30
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 76772 Basket Nestable Rect Black 15" L X 6" W