$72.45
$118.40
Compare Price
You save
$45.95
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 76787
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 76787 Dome Cover Acrylic Rec 13 1/2" L
Item:
#1895542
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 76787 |
| Manufacturer Part # | 76787 |
| Height | 7.8" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 13.5" |
| Weight | 1.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 76787 Dome Cover Acrylic Rec 13 1/2" L
$72.45
$118.40
You save
$45.95
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 76787 Dome Cover Acrylic Rec 13 1/2" L