$18.10
$29.60
Compare Price
You save
$11.50
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 76799
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 76799 Coupe Plate Mel Rd Black Matte 11 1/2"l
Item:
#1895552
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 76799 |
| Manufacturer Part # | 76799 |
| Height | 1" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 1.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 76799 Coupe Plate Mel Rd Black Matte 11 1/2"l
$18.10
$29.60
You save
$11.50
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 76799 Coupe Plate Mel Rd Black Matte 11 1/2"l