$11.27
$18.40
Compare Price
You save
$7.13
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 76808
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 76808 Bowl Mel Rd Cloud 13 Oz Marra Collection
Item:
#1895558
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 76808 |
| Manufacturer Part # | 76808 |
| Height | 2.15" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 5.45" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 76808 Bowl Mel Rd Cloud 13 Oz Marra Collection
$11.27
$18.40
You save
$7.13
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 76808 Bowl Mel Rd Cloud 13 Oz Marra Collection