$36.95
$60.40
Compare Price
You save
$23.45
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 76817
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 76817 Seafood Tray Melamine Black 10" Dia
Item:
#1895622
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 76817 |
| Manufacturer Part # | 76817 |
| Height | 2.25" |
| Width | 10" |
| Depth | 10" |
| Weight | 1.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 76817 Seafood Tray Melamine Black 10" Dia
$36.95
$60.40
You save
$23.45
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 76817 Seafood Tray Melamine Black 10" Dia