$25.95
$42.40
Compare Price
You save
$16.45
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 76830
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 76830 Creamer Stainless Steel Crimped 6 Oz
Item:
#1895631
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 76830 |
| Manufacturer Part # | 76830 |
| Height | 4.75" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 76830 Creamer Stainless Steel Crimped 6 Oz
$25.95
$42.40
You save
$16.45
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 76830 Creamer Stainless Steel Crimped 6 Oz