$16.77
$27.40
Compare Price
You save
$10.63
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 76839
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 76839 Slotted Spoon Ss Hand Forged 12" L
Item:
#1895570
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 76839 |
| Manufacturer Part # | 76839 |
| Height | 0.75" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 76839 Slotted Spoon Ss Hand Forged 12" L
$16.77
$27.40
You save
$10.63
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 76839 Slotted Spoon Ss Hand Forged 12" L