$11.14
$18.20
Compare Price
You save
$7.06
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 76847
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 76847 Melamine Bowl Square Walnut 23 Oz
Item:
#1895642
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 76847 |
| Manufacturer Part # | 76847 |
| Height | 2.85" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 5.1" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 76847 Melamine Bowl Square Walnut 23 Oz
$11.14
$18.20
You save
$7.06
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 76847 Melamine Bowl Square Walnut 23 Oz