$6.61
$10.80
Compare Price
You save
$4.19
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 76859
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 76859 24 Oz Bowl Abs White Quarter Round
Item:
#1895647
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 76859 |
| Manufacturer Part # | 76859 |
| Height | 2.55" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 76859 24 Oz Bowl Abs White Quarter Round
$6.61
$10.80
You save
$4.19
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 76859 24 Oz Bowl Abs White Quarter Round