$14.93
$24.40
Compare Price
You save
$9.47
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 76876
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 76876 Box Lid Abs Rd Wh 12 3/8 L
Item:
#1895582
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 76876 |
| Manufacturer Part # | 76876 |
| Height | 1.1" |
| Width | 12.3" |
| Depth | 12.35" |
| Weight | 0.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 76876 Box Lid Abs Rd Wh 12 3/8 L
$14.93
$24.40
You save
$9.47
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 76876 Box Lid Abs Rd Wh 12 3/8 L