$7.47
$12.20
Compare Price
You save
$4.73
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 76879
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 76879 Sauce Cup 8 Oz Satin Round Stainless Steel
Item:
#1895684
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 76879 |
| Manufacturer Part # | 76879 |
| Height | 2.2" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.6" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 76879 Sauce Cup 8 Oz Satin Round Stainless Steel
$7.47
$12.20
You save
$4.73
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 76879 Sauce Cup 8 Oz Satin Round Stainless Steel