$23.49
$38.40
Compare Price
You save
$14.91
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 76892
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 76892 Bowl Mel Rd Wh 86 Oz
Item:
#1895668
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 76892 |
| Manufacturer Part # | 76892 |
| Height | 2.5" |
| Width | 11.2" |
| Depth | 11.15" |
| Weight | 1.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 76892 Bowl Mel Rd Wh 86 Oz
$23.49
$38.40
You save
$14.91
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 76892 Bowl Mel Rd Wh 86 Oz