$37.08
$60.60
Compare Price
You save
$23.52
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 76912
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 76912 Noodle Bowl Mel Rd Black/white 85 Oz
Item:
#1895677
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 76912 |
| Manufacturer Part # | 76912 |
| Height | 4.6" |
| Width | 9" |
| Depth | 8.8" |
| Weight | 1.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 76912 Noodle Bowl Mel Rd Black/white 85 Oz
$37.08
$60.60
You save
$23.52
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 76912 Noodle Bowl Mel Rd Black/white 85 Oz