$5.86
$9.60
Compare Price
You save
$3.74
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 76925
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 76925 Taco Holder Tc Melamine 1 Or 2
Item:
#1895682
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 76925 |
| Manufacturer Part # | 76925 |
| Height | 1.95" |
| Width | 3" |
| Depth | 5.05" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 76925 Taco Holder Tc Melamine 1 Or 2
$5.86
$9.60
You save
$3.74
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 76925 Taco Holder Tc Melamine 1 Or 2