$2.56
$3.17
Compare Price
You save
$0.61
(19%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 76998
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 76998 Fruit&vegetable Fit Wash 100 G Antibac Pwd Pouch
Item:
#1895985
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 76998 |
| Manufacturer Part # | 76998 |
| Height | 0.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 76998 Fruit&vegetable Fit Wash 100 G Antibac Pwd Pouch
$2.56
$3.17
You save
$0.61
(19%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 76998 Fruit&vegetable Fit Wash 100 G Antibac Pwd Pouch