$96.48/Case
$283.05
Compare Price
You save
$186.57
(66%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 77034 Heavy Duty Griddle Pad 4.5x 5.5 10/bx 4bx/cs
Item:
#2020947
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 77034 |
| Manufacturer Part # | 77034 |
| Height | 6.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 10.75" |
| Weight | 2.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 77034 Heavy Duty Griddle Pad 4.5x 5.5 10/bx 4bx/cs
$96.48/Case
$283.05
You save
$186.57
(66%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 77034 Heavy Duty Griddle Pad 4.5x 5.5 10/bx 4bx/cs