$61.66/Case
$180.95
Compare Price
You save
$119.29
(66%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 77036 Medium Duty Scrub Sponge 6.1 X 3.6 X 0.7 20/cs
Item:
#2020949
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 77036 |
| Manufacturer Part # | 77036 |
| Height | 3.94" |
| Width | 10.28" |
| Depth | 13.58" |
| Weight | 1.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 77036 Medium Duty Scrub Sponge 6.1 X 3.6 X 0.7 20/cs
$61.66/Case
$180.95
You save
$119.29
(66%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 77036 Medium Duty Scrub Sponge 6.1 X 3.6 X 0.7 20/cs