$113.48/Case
$333.00
Compare Price
You save
$219.52
(66%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 77054 Scrubber Ss 1.75 Oz 12/pk 6pk/cs
Item:
#2020955
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 77054 |
| Manufacturer Part # | 77054 |
| Height | 12.5" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 18" |
| Weight | 2.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 77054 Scrubber Ss 1.75 Oz 12/pk 6pk/cs
$113.48/Case
$333.00
You save
$219.52
(66%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 77054 Scrubber Ss 1.75 Oz 12/pk 6pk/cs