$194.17/Case
$569.75
Compare Price
You save
$375.58
(66%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 77064 Scrub Sponge Med Duty 10/pk 6pk/cs
Item:
#2020957
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 77064 |
| Manufacturer Part # | 77064 |
| Height | 13.4" |
| Width | 8.7" |
| Depth | 11.7" |
| Weight | 2.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 77064 Scrub Sponge Med Duty 10/pk 6pk/cs
$194.17/Case
$569.75
You save
$375.58
(66%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 77064 Scrub Sponge Med Duty 10/pk 6pk/cs