$39.82/Case
$116.80
Compare Price
You save
$76.98
(66%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 77081 Food Storage Bag .6 Mil 4 X 2 X 12 1000/cs
Item:
#2021075
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 77081 |
| Manufacturer Part # | 77081 |
| Height | 6.22" |
| Width | 5.91" |
| Depth | 4.72" |
| Weight | 2.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 77081 Food Storage Bag .6 Mil 4 X 2 X 12 1000/cs
$39.82/Case
$116.80
You save
$76.98
(66%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 77081 Food Storage Bag .6 Mil 4 X 2 X 12 1000/cs