$59.34/Case
$174.10
Compare Price
You save
$114.76
(66%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 77085 Food Storage Bag .6 Mil 6 X 3 X 12 1000/cs
Item:
#2020852
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 77085 |
| Manufacturer Part # | 77085 |
| Height | 6.18" |
| Width | 6.1" |
| Depth | 6.89" |
| Weight | 4.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 77085 Food Storage Bag .6 Mil 6 X 3 X 12 1000/cs
$59.34/Case
$174.10
You save
$114.76
(66%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 77085 Food Storage Bag .6 Mil 6 X 3 X 12 1000/cs