$90.89/Case
$266.70
Compare Price
You save
$175.81
(66%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 77139
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 77139 Dissolver Degreaser 32oz Sprayer 6/cs
Item:
#1941245
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 77139 |
| Manufacturer Part # | 77139 |
| Height | 10.25" |
| Width | 7.88" |
| Depth | 11.88" |
| Weight | 12.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 77139 Dissolver Degreaser 32oz Sprayer 6/cs
$90.89/Case
$266.70
You save
$175.81
(66%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 77139 Dissolver Degreaser 32oz Sprayer 6/cs