Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 77152 Hand Soap 11 Oz Gold 12/cs
Item:
#1972369
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 77152 |
| Manufacturer Part # | 77152 |
| Height | 7.75" |
| Width | 8.19" |
| Depth | 10.31" |
| Weight | 9.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 77152 Hand Soap 11 Oz Gold 12/cs
$175.18/Case
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 77152 Hand Soap 11 Oz Gold 12/cs