Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 77165 Dispenser Universal 33.8 Oz Slate 3/cs
Item:
#1972372
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 77165 |
| Manufacturer Part # | 77165 |
| Height | 4.51" |
| Width | 12.1" |
| Depth | 17.02" |
| Weight | 3.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 77165 Dispenser Universal 33.8 Oz Slate 3/cs
$0.15/Case
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 77165 Dispenser Universal 33.8 Oz Slate 3/cs