$637.79/Case
$804.20
Compare Price
You save
$166.41
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 77205 Hand Sanitizing Wipe 4000/cs
Item:
#2020861
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 77205 |
| Manufacturer Part # | 77205 |
| Height | 11.62" |
| Width | 18.88" |
| Depth | 22.88" |
| Weight | 29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 77205 Hand Sanitizing Wipe 4000/cs
$637.79/Case
$804.20
You save
$166.41
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 77205 Hand Sanitizing Wipe 4000/cs