$50.55/Case
$148.35
Compare Price
You save
$97.80
(66%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 77214 Multi Surface Disinfect 32 Oz 8/cs
Item:
#2020974
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 77214 |
| Manufacturer Part # | 77214 |
| Height | 11.31" |
| Width | 9.25" |
| Depth | 13.19" |
| Weight | 18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 77214 Multi Surface Disinfect 32 Oz 8/cs
$50.55/Case
$148.35
You save
$97.80
(66%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 77214 Multi Surface Disinfect 32 Oz 8/cs