$100.57
$126.81
Compare Price
You save
$26.24
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 78141
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 78141 18 X 26 In Roast Pan
Item:
#1895719
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 78141 |
| Manufacturer Part # | 78141 |
| Height | 2.25" |
| Width | 18" |
| Depth | 26" |
| Weight | 5.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 78141 18 X 26 In Roast Pan
$100.57
$126.81
You save
$26.24
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 78141 18 X 26 In Roast Pan