$185.57
$192.69
Compare Price
You save
$7.12
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 78207
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 78207 5 Ft Alum Hybrid Ladder 250lb Capacity
Item:
#1896022
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 78207 |
| Manufacturer Part # | 78207 |
| Height | 22.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 68" |
| Weight | 13.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
AllPoints 78207 5 Ft Alum Hybrid Ladder 250lb Capacity
$185.57
$192.69
You save
$7.12
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 78207 5 Ft Alum Hybrid Ladder 250lb Capacity


