$16.53
$21.00
Compare Price
You save
$4.47
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 78229
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 78229 6 1/2x3in Fish Turner Slotted
Item:
#1895727
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 78229 |
| Manufacturer Part # | 78229 |
| Height | 1" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 14" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 78229 6 1/2x3in Fish Turner Slotted
$16.53
$21.00
You save
$4.47
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 78229 6 1/2x3in Fish Turner Slotted