$13.42
$17.13
Compare Price
You save
$3.71
(22%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 78260 Full Size Sheet Pan 18 Ga Aluminum
Item:
#477771
10+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 78260 |
| Manufacturer Part # | 78260 |
| Height | 2.25" |
| Width | 18" |
| Depth | 26" |
| Weight | 5.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 78260 Full Size Sheet Pan 18 Ga Aluminum
$13.42
$17.13
You save
$3.71
(22%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 78260 Full Size Sheet Pan 18 Ga Aluminum
