$26.73
$38.66
Compare Price
You save
$11.93
(31%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 78311
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 78311 Fullsize Slt Pan Cover
Item:
#1896035
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 78311 |
| Manufacturer Part # | 78311 |
| Height | 1.25" |
| Width | 12.75" |
| Depth | 20.88" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 78311 Fullsize Slt Pan Cover
$26.73
$38.66
You save
$11.93
(31%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 78311 Fullsize Slt Pan Cover