$27.10
$44.72
Compare Price
You save
$17.62
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 78314
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 78314 4in Deep Steam Tbl Pan
Item:
#1896036
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 78314 |
| Manufacturer Part # | 78314 |
| Height | 3.88" |
| Width | 12.81" |
| Depth | 20.88" |
| Weight | 2.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 78314 4in Deep Steam Tbl Pan
$27.10
$44.72
You save
$17.62
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 78314 4in Deep Steam Tbl Pan