$34.25
$46.72
Compare Price
You save
$12.47
(27%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 78357 Inset 10 1/2
Item:
#1895890
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 78357 |
| Manufacturer Part # | 78357 |
| Height | 8.5" |
| Width | 11.38" |
| Depth | 11.38" |
| Weight | 2.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 78357 Inset 10 1/2
$34.25
$46.72
You save
$12.47
(27%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 78357 Inset 10 1/2