$9.13
$15.06
Compare Price
You save
$5.93
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 78364
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 78364 1/6 Sz Steam Pan 4 In Deep
Item:
#1896048
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 78364 |
| Manufacturer Part # | 78364 |
| Height | 4" |
| Width | 6.38" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 78364 1/6 Sz Steam Pan 4 In Deep
$9.13
$15.06
You save
$5.93
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 78364 1/6 Sz Steam Pan 4 In Deep