$44.86
$74.02
Compare Price
You save
$29.16
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 78716 Full Sz Hd Steam Pan 6 In Deep
Item:
#1896089
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 78716 |
| Manufacturer Part # | 78716 |
| Height | 6" |
| Width | 12.88" |
| Depth | 20.88" |
| Weight | 3.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 78716 Full Sz Hd Steam Pan 6 In Deep
$44.86
$74.02
You save
$29.16
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 78716 Full Sz Hd Steam Pan 6 In Deep