$26.53
$38.41
Compare Price
You save
$11.88
(31%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 78724 4in Deep Half Size Pan Heavy Duty
Item:
#1896095
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 78724 |
| Manufacturer Part # | 78724 |
| Height | 4" |
| Width | 10.44" |
| Depth | 12.88" |
| Weight | 2.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 78724 4in Deep Half Size Pan Heavy Duty
$26.53
$38.41
You save
$11.88
(31%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 78724 4in Deep Half Size Pan Heavy Duty